شرکت ماه و مهر هشت بهشت و مجتمع کشاورزی بهاران در راستای یک همکاری گسترده با شرکت کشت و صنعت طلا چین به منظور تهیه ، تولید و توزیع سیب زمینی نیمه سرخ شده منجمد با نام تجاری ضیافت فعالیت خود را از سال 1390 به مدیریت آقای دکتر علیرضا خوارزمی آغاز نمود. برخی از توانایی ها و پتانسیل های این همکاری عبارتند از:

-1تنوع و مرغوبیت در تهیه بهترین واریته های  سیب زمینی صنعتی استاندارد شامل : فونتان ، آگریا ، رامبا و جلی

-2بهره گیری از مدرنترین و به روزترین ماشین آلات به منظور تهیه و ارائه با کیفیت ترین محصول جهت جلب رضایت مصرف کنندگان که سرمایه اصلی این برند از نگاه مدیران آن می باشند.

بهره گیری از ماشین آلات تمام اتوماتیک و آخرین دستاوردهای تکنولوژی روز اروپا ،نظارت بر فرایند تولید با استفاده از سیستم کنترل خطوط بوسیله "پی ال سی " های فوق پیشرفته و سیستم های الکترونیکی ( اسکادا) ، احداث مجهزترین سردخانه های زیر صفر با ظرفیت 30000 تن جهت نگهداری فرنچ فرایز و همچنین مدرنترین سردخانه های بالای صفر جهت نگهداری سیب زمینی با ظرفیت 26000تن بخشی از توانایی های فنی این مجموعه می باشد . بهره گیری از توان و تخصص مدیران جوان و لایق و اخذ کلیه استانداردهای  داخلی و دریافت استانداردهای بین المللی انجمن کیفیت ، HACCP، ISO 22000،ISO 9001  و دریافت نشان حلال از کشور استرالیا جهت صادرات به کشورهای اسلامی از  افتخارات این مجموعه می باشد